header Właśnie ruszyła rekrutacja do kolejnego stypendium! 💸 Macie okazję zakwalifikować się do stypendium fundowanych przez Fundację Pomocy Edukacyjnej dla Młodzieży im. Heleny i Tadeusza Zielińskich. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do składania wniosków!📝 Jednocześnie informujemy, że termin składania wniosków upływa 30 kwietnia. Gorąco zachęcamy do próbowania swoich sił!👩🏻‍🏫👨🏻‍🏫📚

‼️Wszystkie informacje znajdziecie pod adresem: https://www.dss.agh.edu.pl/swiadczenia/stypendium-funduszu-im-zielinskich/

#jestemzWIMiIP