Właśnie ruszyła rekrutacja do kolejnego stypendium! 💸
Macie okazję zakwalifikować się do stypendium fundowanych przez Fundację Pomocy Edukacyjnej dla Młodzieży im. Heleny i Tadeusza Zielińskich. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do składania wniosków!📝
Jednocześnie informujemy, że termin składania wniosków upływa 30 kwietnia.
Gorąco zachęcamy do próbowania swoich sił!👩🏻🏫👨🏻🏫📚
‼️Wszystkie informacje znajdziecie pod adresem: https://www.dss.agh.edu.pl/swiadczenia/stypendium-funduszu-im-zielinskich/
#jestemzWIMiIP