Nasz Grant📋 dotyczący konstrukcji👨‍🔧 urządzenia do przetwarzania tworzywa PET uzyskanego z recyklingu ♻️butelek na filament do druku 3D budzi zainteresowanie😍❗️Niezmiernie dziękujemy😊 za zaproszenie do programu Hello Kraków, gdzie członkini naszego koła mogła opowiedzieć👩‍🏫 o naszym nowym projekcie🗂.

#jestemzWIMiIP