💥To już jutro 💥
Spotkanie z firmą 3D LAB, która zaprezentuje ATO Technology - system ultradźwiękowego proszkowania metali i ich stopów we własnym labie.
Przypominamy: 📌 25.05.2021 (wtorek) 📌 godzina 15:00 📌 platforma Zoom Gorąco zachęcamy do udziału!
#agh #promatagh #3dlab #atotechnology #wimiip #jestemzWIMiIP